Міс школи 2016

Сьогодні на теренах нашої школи пройшов конкурс "Міс школи 2016".

У конкурсі брали участь 8 претенденток на перемогу. Учасниці повинні були показати свій талант, підготувати візитну картку, продемонструвати вміння висловлювати свої думки, взяли учать в конкурсах «Креативний стиліст», «Господарочка», «Умілі ручки», «Моє хоббі».  Окрім цього, проводився конкурс на звання "Міс глядацьких симпатій", який впевнено виграла Колопищак Ангеліна  учениця 5 класу. Після закінчення конкурсу журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме титул "Міс школи". Судді винесли своє рішення – перемогу здобула Драчук Марина учениця 9 класу.

Також були визначені переможці в номінаціях "Міс Креативність", "Міс Грація", "Міс Творчість", "Міс Господарочка", "Міс Чарівність", «Міс Оригінальність»

Вітаємо всіх дівчат з достойною участю в конкурсі та бажаємо успіху у подальшому розвитку своїх здібностей!

10.11.2016 | Aдмін