Місячник цивільного захисту

Місячник цивільного захисту  в  школі проводився згідно плану заходів,   розроблених штабом по цивільному захисту школи. Для підготовки і проведення місячника цивільного захисту були залучені керівний і командний склад цивільного захисту школи, особовий склад та учні 2-11 класів.

В ході місячника класними керівниками проведено ряд бесід  на тему: «Дії в надзвичайних ситуаціях»,  «Школа безпеки», проведена виставка з демонстрації засобів індивідуального захисту і сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки, медичного обладнання.Також були організовані та проведені спортивні змагання,  тренування по одяганню    протигазів,    захисних    костюмів,    по    транспортуванню    і  мобілізації постраждалих під час надзвичайних ситуацій, під керівництвом вчителів захисту Вітчизни Брагара Ігоря Валентиновича, Панасюк Наталії Михайлівни,  учнями 10-11 класів  проведена демонстрація навичок надання першої медичної допомоги : 11 клас – Глоба Анна, Чекман Дарина; 10 клас- Мельничук Вікторія, Верзун Олена, Паляничко Христина, проведені змагання-конкурс сандружин між учнями  7-11 класів у вигляді лотареї.   Хід та результати проведення місячника цивільного захисту  находили своє відображення в стінних газетах, бойових листівках.

18.10.2013 | Aдмін