Свято осені

Щоранку ясне сонечко так лагідно нам світить

І щиро усміхається нам осінь золота.

Як справжня чарівниця закінчила роботу

І щедро так дарує усі свої дива.

Сьогодні  до  СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин завітала Осінь.  Учні 4 класу запросили своїх батьків, дирекцію школи  та учнів 1 – 4 класів  на «Свято Осені». А допомогли їм підготувати захід класний керівник Івангородська Л.М. та вчитель музичного мистецтва Копняк С.В.

Поетичним словом, музикою, піснями і танцями школярі викликали у глядачів (учнів, батьків та вчителів) не тільки естетичні переживання пов'язані із змінами у природі, а й проявили себе справжніми артистами.  Виконуючи пісню  про "Осінь-чарівницю” школярі подякували за красу природи восени, за дарунки врожаю овочів і фруктів. Святковий настрій створювали яскраві костюми. Овочі "співали”, "танцювали” — осінь вітали. Вона - у гарному вбранні, увінчана квітами і листям, - прийшла не сама , а з братами – місяцями. Та ще й запросили Гарбуза  – голову всього городнього роду із всіма його родичами. Гарний настрій, відмінна гра акторів зробили свято незабутнім.

17.11.2016 | Aдмін