Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою залучення широкого кола дітей до оволодіння навичками безпечної поведінки на вулицях та дорогах, впровадження різноманітних методів навчання дітей дорожній грамоті та проведення роботи, спрямованої на профілактику дорожньо-транспортних пригод з 14.11.2016 в школі розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху, в якому взяли участь учні 1 – 11 класів.

В рамках тижня класними керівниками були проведені: бесіди «Безпека на дорогах», «Обов’язки пішохода», «Основні правила поведінки учнів на вулиці, дорогах»; цільові профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно», а також практичні заняття: «Знай і виконуй правила дорожнього руху».

Вчителем образотворчого мистецтва Турчин А.М. серед учнів початкової і середньої ланки було проведено конкурс дитячих малюнків з тематики правил дорожнього руху. Учні 1 і 2 класів взяли участь у ігротеці «Намалюй дорожні знаки», а учні 5 – 8 класів під керівництвом вчителя Брагара І.В. змагались в конкурсі «Кращий знавець дорожньої розмітки».

17.11.2016 | Aдмін