Єдиний урок "Бепека життя на дорозі"

Сьогодні у школі класними керівниками було проведено Єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека життя на дорозі».

Заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, відповідали на питання вікторини.

Класоводами 1-4 класів проведено практичні заняття з правил дорожнього руху. В класних куточках з метою підвищення   наочності   і ефективності    пропаганди    ПДР,   поновлено інформацію щодо безпеки на дорозі, новим змістом, тематичними плакатами.

18.11.2016 | Aдмін