Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

З метою виховання поважного ставлення до безпеки дитини, вироблення навичок з дотримання правил поведінки в життєвих ситуаціях, підняття рівня просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності  учнів в СЗШ І – ІІІ ст №3 м.Гайсин з 21 листопада 2016р. розпочався Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та тиждень з охорони праці.

Протягом тижня вчителями з основ здоров’я були проведені лекції: «Попередження нещасних випадків на воді в зимовий період та надання першої долікарської допомоги при виникненні таких нещасних випадків», «Один вдома. Правила користування електроприладами, газовими плитами, незнайомими предметами», «Правила поведінки на вулицях і дорогах міста», «Правила поведінки на льоду, кризі», «Правила поведінки із вибухонебезпечними предметами». Класними керівниками проведені бесіди з питань протипожежної безпеки, з безпечної поведінки на вулицях і дорогах міста, з питань профілактики дитячого травматизму. Медичним працівником школи Вороновою Н.В.  проведено з учнями 9 – 11 класів практичне заняття «Профілактика отруєнь, захворювань органів системи травлення», «Правила надання першої медичної допомоги»; з учнями  5 – 8 класів знання правил надання першої допомоги при нещасному випадку. Вчителем образотворчого мистецтва Турчин А.М. організовано конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей».

23.11.2016 | Aдмін