Батьківський всеобуч

Сьогодні в СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин  відбувся загальношкільний батьківський всеобуч на який була запрошена інспектор у справах неповнолітніх Гудима Н.М.

Вона ознайомила батьківську громаду з видами насильства, з відповідальністю батьків за дії дітей, розповіла про  факти найпоширеніших правопорушень серед підлітків, та закликала батьків контролювати дії дітей. Вчитель інформатики Затока О.А. розповіла про безпеку дітей в Інтернеті, а шкільний психолог Данильчик Л.П. розповіла про роль сім’ї у вихованні дітей.

На закінчення, театральний гурток під керівництвом Семенюк Л.В. запропонував присутнім виставу «Маленький принц», за твором Антуана де Сент-Екзюпері. Участь у постановці взяли члени педагогічного колективу та учні 5 – 11 класів. Блискуча гра акторів, чудові декорації та хореографічні постановки викликали у глядачів бурхливі оплески та море позитивних емоцій.

16.12.2016 | Aдмін