День Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Відбулося воно і в  СЗШ І – ІІІст. №3 м. Гайсин для учнів школи.

З самого ранку до дітей завітав Святий Миколай.  За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Протягом дня класними керівниками початкових класів були проведені бесіди «Святий Миколай, до нас в гості завітай!», а також діти власноруч виготовили сувеніри - новорічні чобітки. На завершення дня діти вирушили до кінотеатру "Мир" на виставу, яку представила Вінницька обласна філармонія. День пройшов весело і цікаво.

19.12.2016 | Aдмін