Засідання педагогічної ради

Тема педради: " Реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти".

Питання упровадження Державного стандарту нового покоління –контроль і оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи – були предметом детального обговорення на засіданні педагогічної ради. Психолог школи Наконечна Людмила Петрівна ознайомила педагогів із результатами анкетування по виявленню підвищення самооцінки, розвитку навичок саморегуляції, емоційних станів, тривожності, комунікативних умінь учнів  1 та 2 класів. Дефан Лілія Миколаївна ознайомила присутніх із першими сходинками до вивчення комп'ютера в  2 класі. Вчителі англійської мови  про результативність учнів у вивченні англійської мови. Про підсумки проведення акції " Мій перший найкращий зошит" виступила Кондратюк Ганна Микитівна. Із творчою скарбничкою ознайомила Хріновська Ніна Іванівна.

28.10.2013 | Aдмін