Засідання педагогічної ради

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою вивчення предмету духовно-морального спрямування, який вибудовується як спосіб допомоги учню в закладені фундаменту власних життєвих цінностей, виховання вчителем різнобічних гармонійно-розвинених особистостей з патріотичною громадянською позицією, широким духовно-культурним світоглядом, підготовлених до активного творчого життя 29.12.2016 р. була проведена педагогічна рада на тему "Християнські цінності на уроках літератури та християнської етики"

Розпочала роботу педагогічної ради директор школи Шеремета І.К. яка наголосила що духовно-моральне виховання учнів - першочергове завдання сучасної освітньої системи. Виступили вчителі української літератури: Турчин А.М., Ковальська А.М., Польова І.В., вчитель зарубіжної літератури Семенюк Л.В,  іноземних мов: Ковальська М.А. та Мила Д.Ю. вчитель історії Мороз І.В., які розповіли про формування моральних цінностей через зміст навчального матеріалу. Шкільний психолог Данильчик Л.П. розповіла про роль сім'ї у формуванні християнських цінностей школярів. На закінчення педради вчителем християнської етики Польовою І.В. був проведений семінар, в ході якого присутні згадали що таке "Біблія", з скількох книг вона складається, згадали Заповіді Божі, відбулося обговорення та розігрування ситуацій морального змісту.

29.12.2016 | Aдмін