Засідання атестаційної комісії

03.01 В СЗШ І - ІІІст. №3 відбулося засідання атестаційної комісії.

Голова атестаційної комісії Шеремета І.К. повідомила про хід вивчення системи роботи учителів, які атестуються, про те, що  атестація педагогічних працівників  школи у 2016 – 2017 н.р. проходить згідно графіка. Члени атестаційної комісії відвідують уроки у вчителів, що атестуються, оглядають навчально - матеріальну базу для викладання предметів, відвідують позакласні заходи, що проводяться даними учителями. Потім відбувся звіт педагогів по самоосвіті. Виступили: Миронюк Ю.Ю. «Особливості особистісно-зорієнтованого підходу при проведені інтерактивних форм роботи»; Мельник С.В. «Всебічний і гармонійний розвиток учнів шляхом особистісно-зорієнтованого підходу. Застосування дидактичних ігор і розвивальних вправ, що стимулюють розумову і творчу активність, сприяють розвитку пам’яті, уваги, логічного мислення та зв’язного мовлення»; Турчин А.М. «Використання інтерактивних методів та тестових завдань як запорука успішного навчання»

10.01.2017 | Aдмін