День Святого Валентина

Щороку в СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин святкується День Святого Валентина. Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю.

Для школярів, бажаючих виготовити валентинки власноруч, пройшов конкурс валентинок в якому взяли участь учні 1 – 9 класів.

Протягом дня в школі панувала атмосфера любові, на це надихала музика та святковий настрій всього колективу школи. В цей день вчителі та учні провели багато заходів спрямованих на ознайомлення школярів з історією святкування цього свята.

Під керівництвом педагога-організатора Копняк С.В. пройшов конкурс пісень «Мелодії кохання». Учні співали пісень, грали на музичних інструментах, декламували вірші, танцювали. День пройшов весело та цікаво.

14.02.2017 | Aдмін