Відкриті уроки

В школі триває місячник педагогічної майстерності.

Сьогодні відкриті уроки провели Васильчук О.А. (вчитель початкових класів), Польова І.В. (вчитель української мови і літератури) та Мила Д.Ю. (вчитель іноземної мови).

Вчителем 2 класу Васильчук О.А. був проведений відкритий урок з основ здоров'я "Безпека на дорозі. Правила пішоходного руху. Дорожня розмітка". Протягом уроку учні згадали правила дорожнього руху, повторили дорожні знаки, розіграли ситуації на дорозі, та вкінці уроку отримали посвідчення пішоходів.

Вчитель української мови Польова І.В. провела відкритий урок з української мови у 5 класі на тему: "Спрощення у групах приголосних"

Вчитель Мила Д. Ю. провела відкритий урок з англійської мови у 3 класі на тему "Великдень". На уроці учні вивчили нові слова до теми, працювали над їх вимовою та читанням, розв'язували кросворди, різні групові і індивідуальні завдання. В кінці уроку учні отримали солодкі подарунки від пасхального кролика, що завітав до них на урок.

14.02.2017 | Aдмін