"Як довго ця війна тривала"

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 28 років минуло з того дня як останній воїн залишив Афганістан, але відлуння тієї війни, що принесла в оселі тисяч наших співвітчизників страждання та порожнечу, до сих пір болем віддається в наших серцях. Проявивши в складних умовах вірність присязі, мужність і героїзм, воїни - інтернаціоналісти з честю виконали свій обов'язок.

До пам’ятної дати класні керівники провели години спілкування на теми: «Як довго ця війна тривала…», «Відлуння афганських гір», «Молодість у полум’ї війни». Учні малювали малюнки «Війна очима дітей», «Світ без війни», переглядали відеофільми «Війна в Афганістані», «Дев’ята  рота».

Сьогодні  учні школи згадали події    в  Афганістані, прослухавши радіо лінійку «Вітер пам’яті» та мали можливість проникнутись тематикою афганських пісень.

Члени учнівського врядування школи Драчук Марина, Дундук Марина та Ільніцька Ольга  увіковічнили пам’ять героїв Гайсинського району на динамічному стенді «Воїни – інтернаціоналісти Гайсинщини».

Бібліотекар школи Музика Тетяна Степанівна ознайомила учнів з тематичною виставкою художньої літератури, фотодокументів, періодичних видань:     «Цей далекий гірський край – Афганістан», під час якої відбулися літературні читання віршів про війну. А вчитель історії Мороз Іра Володимирівна з учнями 9-11 класів провела засідання круглого столу на тему «Локальні конфлікти. Причини їх виникнення»

Не залишились осторонь і події на Україні - діти знову плетуть захисну сітку для захисників Батьківщини, збирають необхідні речі, щоб передати на передову.

15.02.2017 | Aдмін