Відкритий урок зі смаком шоколаду

У школі продовжує тривати місячник педагогічної  майстерності.

Вчитель  української мови та літератури Ковальчук Анна Миколаївна провела відкритий урок з української мови у 9 класі  за темою «Безсполучникове складне речення. Смислові відношення між його частинами». Вчитель провела нетрадиційний  урок – урок  зі смаком шоколаду, який   передбачав групове навчання, що сприяло реалізації комплексних його цілей, засвоєнню бази знань; формував навички самоконтролю, вміння висловлювати особисту думку і враховувати думки інших, почуття обов’язку і відповідальності за результати навчання. Учні 9 класу  на такому  уроці  не лише сприймали  певну суму знань, а брали  активну участь у їх засвоєнні, опановували  способи самостійного їх поповнення і розширення, працюючи в домашніх групах. Від групи істориків присутні дізналися багато чого цікавого та корисного про шоколад. Дев’ятикласниці  порадували всіх  змістовним інтерв’ю-дієтолога  з журналістом. Самостійно підготовлені реклами учнів про торгові марки найвідоміших плиток шоколадок  підняли настрій гостям. Діти почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір, складали власну оцінку виучуваним фактам і подіям, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й взаємопідтримку. Атмосфера уроку була позитивною, а учні були задоволені своєю роботою. А на завершення  вчитель пригостив усіх присутніх шматочками  неперевершеного  шоколаду, який піднімає настрій та дарує почуття щастя. «Отож даруйте всім шоколад, і світ стане щасливішим!»- такими словами закінчився відкритий урок.

18.02.2017 | Aдмін