21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Учителі української мови та літератури (Польова І. В., Турчин А. М.) підготували ряд заходів, присвячених цьому дню. Учні підготували  інсценізації літературних творів, читали вірші українських поетів, співали пісні на слова українських авторів. Активну участь взяли учні: Безродна А.(5 кл.), Колопищак А. (5 кл.), Драчук Д. (5 кл.), Волошина В. (5 кл.), Боровик Д. (8 кл.), Дудніченко Н. (11 кл.), Лавренюк М. (11 кл.)

Учні 7 класу та 5 класу виготовили стінгазети про рідну мову, які наповнили висловами видатних людей, цікавими фактами, поетичними рядками.

Музика Т. С., бібліотекар школи, підготувала літературну виставку «Прилиньмо душею до перлин рідної мови».

Команди учнів 6 та 7 класу взяли участь у мовні вікторині «Подорож океаном рідної мови», яку підготувала Турчин А. М. Учні показали гарні знання прислів’їв, правил української мови, виявили кмітливість та винахідливість під час гри. Перемогу здобула команда «Мовознавці» 7 класу.

Цікавою і незабутньою стала зустріч із поетесою рідного краю, учасницею ансамблю «Калинонька» Валентиною Вихованець, яка читала учням власні поезії та співала українські пісні.

Свято рідної мови - свято душі українського народу. Тож любіть її, вивчайте і шануйте, як невмирущий скарб, як пам'ять предків від роду і до роду.

21.02.2017 | Aдмін