14 березня - День визволення Гайсинщини

Сьогодні учні та вчителі школи відзначили 73 річницю визволення рідного краю від фашистських загарбників. Напередодні класні керівники провели години спілкування "Полум'я пам'яті  в наших верцях", де обговорювали з учнями страшні події 1941-1945 років та вагомий внесок у перемогу наших співвітчизників.

Разом з вчителем історії Мороз Ірою Володимирівною здійснили онлайн-подорож "Хронологія подій. Наступ - Визволення" та  "пройшли" визвольний шлях 232 стрілецької дивізії. Разом з бібліотекарем школи Музикою Тетяною Степанівною для учнів 5-11 класів провели  бібілотечний урок "Подвигами славні наші земляки".

Традиційно в бібліотеці було проведено тематичну виставку літератури "У вогні палала Україна".

На продовження відзначення пам'ятної дати учні 11 класу та педагогічний колектив школи пройшли урочистий марш до Скверу Слави та  взяли участь у міському мітингу -реквіємі.

Не забули згадати в цей день і добровольців, які відстоюють цілісність нашої держави сьогодні. Учні та вчителі школи продовжують спіпрацювати з волонтерами: плетуть захисну сітку, збирають продукти харчування та інші необхідні речі, малюють малюнки, пишуть листи.  До цього дня було оновлено куточок пам'яті "Герої Небесної Сотні", "Герої Гайсинщини" та проведено ряд інших заходів.

Продовження тексту новини

14.03.2017 | Aдмін