Азбука дорожнього руху

"Щоб з вами не трапилось біди - будьте обережні на дорогах завжди!", - саме під таким девізом пройшло свято учнів 2 класу.

16 березня в початкових класах пройшло свято «Азбука дорожнього руху». Довго готувалися учні 2 класу до цього свята зі своєю вчителькою Васильчук О.А. Під веселу музику «Азбука дорожнього руху» до зали увійшов сам його дорожня величність Світлофор у супроводі учнів 2 класу, що зображали різноманітні дорожні знаки. Шановний Світлофор розповів про те, які обов’язки він виконує під час дорожнього руху, як він допомагає людям переходити вулицю. Також в гості до дітлахів завітали казкові герої – Зайчик, Вовчик, Ведмедик, Котик, які весь час норовили порушити правила дорожнього руху, через що міліціонер робив їм цілком слушні зауваження. Звучало багато віршів, пісень, частівок про правила дорожнього руху. В кінці свята діти показали глядачам цікавий, веселий танець.

16.03.2017 | Aдмін