Всесвітній день поезії

Картинки по запросу всесвітній день поезіїПоезія допомагає нам жити разом. Вона необхідна для встановлення діалогу між культурами та для гармонійної взаємодії між різними суспільствами.

Сьогодні наша школа відзначала Всесвітній день поезії. "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі", -  такими словами  Ліни Костенко розпочався урок поезії в 11 класі учителя Польової Ірини Василівни. Учні читали вірші різноманітної тематики: філософські, громадянські, інтимні, артистично висловлювали почуття поезії визначної поетеси Ліни Костенко.

Протягом дня було проведено ряд заходів: відкритий урок у 11 класі вчителем Польовою І.В.; бібліотекар Музика Т.С. організувала у шкільній бібліотеці виставку книг та перегляд фільму для учнів 5,7,9 класів; вчителі української мови та літератури Ковальчук А.М. та Турчин А.М. організували конкурс читання власних поезій та поезій відомих поетів. Учні ознайомилися з історією виникнення цього дня в нашій країні, переглянули цікавий та змістовний фільм. Завдяки таким проведеним заходам, учні удосконалювали навички виразного читання, розвивали творче мислення та яскраво розкрили красу поетичного слова, його милозвучність.

21.03.2017 | Aдмін