Рослини- лікарі минулого,теперішнього і майбутнього

Здоров’я — це найбільше багатство, яке має людина. А людина — це частина природи. I тому, чим здоровіша природа, тим краще самопочуття у людини.

07 квітня  у Всесвітній День здоров'я  вихователь групи продовженого дня  Мельник Світлана Вікторівна разом зі своїми вихованцями підготувала та провела свято "Рослини - лікарі минулого, теперішнього і майбутнього."Виховний захід дав можливість збагатити знання дітей про навколишнє середовище, показати тісний зв’язок природи i людини. Розвивав уявлення про різноманітність лікарських рослин, розкривав значення рослин для людини. Розвивав мовлення учнів, уміння висловлювати свої думки, бажання робити все для того, щоб бути завжди здоровим. Виховував бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.

10.04.2017 | Aдмін