Тиждень безпеки життєдіяльності

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя,  вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС з 24.04 по 28.04.2017р. в школі проходив Тиждень з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня  класними керівниками проведено години спілкування «Види небезпечних ситуацій, які загрожують дитині та правила поведінки в цих ситуаціях», вчителем образотворчого мистецтва Турчин Аллою Миколаївною - конкурс малюнків «Безпека очима дітей», «Захисти себе сам»;  вчителями основ здоров’я  Брагаром Ігорем Валентиновичем та Затокою Ольгою Анатоліївною проведено вікторину для учнів початкових класів на тему «Бережи своє здоров'я»,  для учнів 5-11 класів «Правила дорожнього руху.  Безпечна дорога до школи, на транспорті, автошляхах та залізниці»,  а між учнями 5-6 класів відбувся брейн-ринг «Що робити, коли..».

Для учнів 1-11 класів проведено практичний тренінг з ева­куації учнів і працівників навчального закладу на випадок надзвичайної ситуації.

Загалом підсумовуючи Тиждень з основ безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання безпеки життєдіяльності підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань і вмінь залежить їхнє майбутнє - щасливе та безпечне.

28.04.2017 | Aдмін