День Цивільного захисту

28.04.2017 у СЗШ І - ІІІст. №3 м.Гайсин прйшов День Цивільного захисту.

Основним завданням проведення Дня цивільного захисту було перевірка здатності учнів грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях, формувати в учнів морально-психологічні якості як відвага, мужність, витримка,  спритність під час виконання завдань цивільного захисту, вміння користуватися засобами колективного та індивідуального захисту.

В Дні цивільного захисту  прийняли участь учні 1-11 класів. День цивільного захисту розпочався організованим  виходом учнів  по сигналу цивільного захисту «Увага всім!», де перевірено практичні дії особового складу, використання індивідуальних засобів органів дихання.

Під керівництвом вчителів захисту Вітчизни Брагара Ігоря Валентиновича, проведена виставка з демонстрацією приладів радіаційної та хімічної  розвідки, засобів індивідуального захисту, медичних засобів.

Учнями були проведені показові практичні заняття по використанню та виготовленні засобів індивідуального захисту органів дихання і шкіри (вчитель захисту Вітчизни Брагар Ігор Валентинович), учні 2- 6 класів мали можливість практично застосувати засоби індивідуального захисту та відпрацювати елементи надання першої медичної допомоги (медична сестра Воронова Н.М)

Класними керівниками проведені тематичні виховні години, організовано перегляд фільмів "Цивільний захист", "Надзвичайні ситуації", "Природа і людина". Учні шляхом гри відпрацьовували способи захисту від шкідливих впливів у різноманітних надзвичайних ситуаціях, готовності до негайного реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру дій  та  демонстрували застосування  найпростіших засобів захисту органів дихання.

Було проведено конкурс бойових листків, в якому прийняли участь  учнівські колективи.

Завершився День цивільної оборони підсумковою лінійкою для учнів та засіданням круглого столу для особового складу.

28.04.2017 | Aдмін