Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня Україна відзначає Всесвітній день охорони праці. Метою якого є проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з населенням щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, привернення уваги до вирішення питань охорони праці в установах і закладах освіти, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці.

До Всесвітнього дня охорони праці в СЗШ І - ІІІст. № 3 м.Гайсин була проведена конференція з учнями 8 - 11 класів "Моє життя, моя робота, моя безпечна праця". В ході конференції проведено роз’яснювальну роботу серед учнів з метою профілактики травматизму в школі та в побуті,  також йшла мова і про поведінку під час стресових ситуацій: як управляти стресом, як мінімізувати його вплив.

28.04.2017 | Aдмін