Фестиваль військово-патріотичної пісні

Сьогодні в школі відбувся конкурс-інсценування військово-патріотичної  пісні «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», приурочений Дню Перемоги.

У фестивалі прийняли участь учні 1 – 11 класів. Кожен  клас  готував художній  номер, намагаючись  вразити глядачів  та  передати  щирі  почуття  і   вдячність  ветеранам  Великої  Вітчизняної  війни. Концерт вразив  дорослих і  малих , бо  не  раз  на  очі  глядачів  наверталися  сльози  скорботи  за  тими,  хто  не  повернувся  з  війни.

Зі сцени лунали пісні «Синий платочек», «О войне», «Журавлі», «Катюша», «Маки червоні», «Смуглянка», «Первым делом самолеты» та ін.

Приємно відзначити  патріотизм  та  щирі  переживання  за  долю  України  наших учнів, професіоналізм і, водночас, зворушливість постановок, майстерність виконання. Кращі постановки будуть відмічені грамотами та подяками.

04.05.2017 | Aдмін