Акція "Яблуневий сад"

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації №161 від 20.03.2017р. «Про проведення заочного етапу обласної природоохоронної акції «Прикрасимо дім в якому ми живемо» у СЗШ І – ІІІст. №3 м.Гайсин пройшла акція «Яблуневий сад».  Головно метою якої є виховання бережливого ставлення до природи, екологічної культури, активної громадської позиції учнів.

Сьогодні завершився весняний етап цієї акції, протягом якого класні колективи та педагогічні працівники виготовляли дощечки з підписом дерева, яке було посаджене восени. На кожній дощечці вказано сорт яблуні, рік посадки та закріплений за деревом клас.

Добрю традицією стане поповнення випускниками школи яблуневого садочка новими саджанцями. Залучившись до акції, випускники залишають згадку про себе, передаючи естафету турботи про рідну школу  і про висаджений садок молодшим товаришам. І мріють про те, що, повернувшись через декілька років до альма-матер, скуштують соковиті фрукти зі своїх яблунь.

15.05.2017 | Aдмін