20 травня - День науки в Україні

У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає  головним рушієм розвитку суспільства. А це має пряме відношення до освіти. День науки покликаний нагадати, що  тільки спираючись на розвинену науку, можна будувати таку економіку, яка б забезпечила розвиток і єдність суспільства.

Щороку кожної третьої суботи травня в  Україні відзначають День науки.  Учні та вчителі школи також долучились до відзначення цього дня з  метою формування в учнів інтересу до вивчення різних наук,  прагнення поглиблювати свої знання, стимулювання до активного пошуку, дослідницької діяльності, самостійного опрацювання додаткових інформаційних джерел, формування в учнів умінь практично застосовувати здобуті знання. Сьогодні бібліотекар  школи Музика Т.С. провела презентацію книг, газети «День», яка  приділяє надзвичайно багато уваги історії нашої держави. Світ сучасний глобалізується, але неповторне, індивідуальне своєї ціни не втратило. І це мають усвідомити всі громадяни в Україні. Саме про це наголошувалось в бесіді з вчителями  школи.

Продовження тексту новини

22.05.2017 | Aдмін