21 травня − День пам’яті жертв політичних репресій

Згідно Указу Президента України №431/2007 від 21-го травня 2007-го року, щорічно у третю неділю травня відзначається “День пам’яті жертв політичних репресій”, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності.

З метою належного вшанування  пам’яті людей, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій, в школі було проведено ряд заходів. Так класні керівники спілкувались з учнями на теми: «Минуле з гірким присмаком», «Злочин, якому немає прощення», а педагог-організатор Затока Ольга Анатоліївна провела радіолінійку  «У світлі воскреслої правди»Вчитель української мови та літератури Турчин Алла Миколаївна з учнями 7 класу провела усний журнал «Українська інтелігенція в роки масових репресій», де особливої уваги приділили нелегкій долі земляка Василя Стуса. Вчитель історії Мороз Іра Володимирівна, під час диспуту «Молодь за верховенство демократії та права» з учнями 10 класу, з’ясовувала, які права людей було порушено в роки терору. Бібліотекар школи Музика Тетяна Степанівна організувала тематичну експозицію «Великий террор». Також учні взяли участь в акції «Запали свічку в пам’ять безвинно звинувачених».

Продовження тексту новини

22.05.2017 | Aдмін