Звіт директора школи

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005р. №55 "Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професіфно-технічних навчальних закладів" та відповідно до Положеня про загальноосвітній навчальний заклад в СЗШ І - ІІІст. №3 пройшов звіт директора школи за 2016 - 2017 н.р.

На зустрічі були присутні: начальник управління освіти, фізичної культури і спорту - Шрамко Валентина Миколаївна, члени батьківських комітетів всіх класів, педагоги, технічний персонал, учні школи.

У своєму виступі директор школи Шеремета І.К. всебічно розкрила питання щодо організації роботи навчального закладу як освітньої спільноти, яка не тільки навчає і виховує дітей, а й сприяє розвитку партнерських стосунків з учнями, батьками учнів і громадськістю.

Директор школи в своєму виступі зупинилася на тих складнощах, які характеризували організацією навчально-виховного процесу в цьому навчальному році, та зазначила, що, школа свої завдання  в 2016-2017 навчальному році виконала. Директор розповіла про стратегію роботи школи по створенню позитивного іміджу, дала оцінку діяльності школи у навчальній  роботі, ознайомила громаду із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах.

В обговоренні взяли участь батьки та педагоги. Із оцінкою діяльності директора школи та навчального закладу виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д., голова профспілкового комітету школи Музика Т.С.заступник директора з господарської частини Ковальчук Т.В., голова батьківського комітету школи - Воронова Н.В., голова учнівського самоврядування Драчук Марина, вчитель української мови - Ковальчук А.М. та начальник управління освіти, фізичної культури і спорту - Шрамко В.М.

Після закінчення обговорення відбулося голосування про оцінку діяльності директора школи за 2016-2017 навчальний рік. За результатами таємного голосування однгоголосно робота директора у 2016-2017 навчальному році визнана задовільною.

30.05.2017 | Aдмін