Випуск 9 класу

12 червня у школі відбувся урочистий захід, присвячений випуску учнів 9-го класу та  врученню їм свідоцтв про базову загальну середню освіту. Для когось з них це кінець шкільного життя, а когось попереду чекають два важких і відповідальних роки. Дехто ще не замислюється над життям, а дехто вже давно планує навчання і роботу.

Гучними оплесками зустріли батьки, вчителі та гості випускників 2017 року. Свято розпочалося із виконання Гімну України.  З вітальним словом виступила директор школи Шеремета І.К., яка привітала дев’ятикласників із закінченням школи та здобуттям базової загальної середньої освіти. Побажала гарного літнього відпочинку і продовження навчання у стінах рідної школи.

Заступник з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. зачитала наказ про закінчення учнями 9 класу та вручення їм свідоцтв про базову загальну середню освіту, а директор вручила їм документи про освіту.

Потім до випускників звернулася класний керівник Семенюк Л.В., яка побажала їм удачі у майбутньому і подякувала за всі моменти, які вони пережили разом, побажали впевненості й віри у завтрашньому дні.

Також з вітальними словами до учнів та  вдячності до педагогів школи за навчання та виховання дітей, за мудрі поради та настанови звернулась мама випускниці Драчук А.В.

Дев’ятикласники подарували вчителям та батькам цікаві музичні та  віршовані подарунки і поділилися спогадами про яскраві моменти шкільного життя.   Свято закінчилося, але школа радо відкриває двері для всіх випускників і запрошує продовжити навчання в 10 класі!

12.06.2017 | Aдмін