новина

Головна » новина   

  

 

Звернення класиків літератури до випускників

Пам'ятайте  ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ,
простодушні рядки високоосвіченого, щирого, мандрівного поета Григорія Сковороди, в яких звучить ідея "сродної праці", що вчать поважати простих людей, заставляють задуматися над словами філософа:
 "Щастя твоє в тобі самому, і пізнавши себе - пізнаєш усе, не пізнаєш себе - ходитимеш у темряві".Щомиті промовляйте слова незламного Василя Стуса: « ... Чуюся добре, бо нікому не зробив зла, бо дбав не тільки про себе. І від того мені світло на душі ». 
     «Терпіть і пам'ятайте! Хвилина терпіння - гідна п'ять хвилин похвали», - такі мудрі слова адресував вам Василь Барка. Він переконаний: «Правда буде з вами і на небі, якщо достойно житимете, протаючи і люблячи».
     «Нехай і ваша любов чолом сягає неба», а «душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на святі тепло тільки там», - зверталася до вас й Ліна Костенко. У хвилини смутку і печалі прислухайтеся до материнських слів: «Чужа душа - то тихе море сліз. Плювати в неї - гріх тяжкий, якщо схибити - то уже навіки», «не загубіться у юрбі», «любіть травинку і тваринку, і сонце за-втрашнього дня».

Прислухаймося ж до кожного з них ще раз… і запам’ятаймо!

IMG 5901

IMG 5891

IMG 5835

IMG 5696

IMG 5677

                                                 image00109.07.2017 | Aдмін

Вернутись назад