Комп'ютерний клас для школи

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть працювати на благо України.

Приємною звісткою для всіх учасників навчально-виховного процесу освітніх закладів Гайсинського району стало оголошення владою району 2017 рік – роком освіти на Гайсинщині, першочерговим завданням було оновити комп’ютерну техніку у школах.

Сьогодні   голова Гайсинської районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович  вручив заплановані для міських шкіл комп’ютерні класи (10+1). Саме така новітня  комп’ютерна  техніка , є мрією сучасного учня. Комп’ютернй клас є кроком до міцних знань, яскравої творчості, щасливих спогадів.

Педагогічний колектив, батьки, учні школи дякують голові адміністрації  Уткіну Владиславу Анатолійовичу та всій владі району за велику увагу, за підтримку, яку постійно маємо від них.

04.08.2017 | Aдмін