Слово вдячності

Не секрет, що кожен шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, коли поряд є  надійні  помічники, друзі, однодумці.

Вони  відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу  і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним, а саме головне –  облаштовали новий комп’ютерний клас з мультимедійною дошкою, відремонтували  приміщення харчоблоку.

Педагогічний колектив, батьки, учні висловлюють Вам:  Лапатіну Вадиму Володимировичу, директору спиртового заводу, Ковальчуку Івану Вікторовичу, директору «КОВБУД», Осадчому Тарасу Володимировичу, директору Гайсинського молокозаводу, добрим чарівникам щиру подяку за щасливі посмішки наших дітей у цей важкий період життя нашої Батьківщини!!!

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й пошана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!
З любов’ю та повагою вчителі, батьки та учні .

20.08.2017 | Aдмін