Свято Першого дзвоника!

Найсвітліша дорога в світі —

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

1 вересня в нашій школі пройшло Свято першого дзвоника. Під звуки Державного Гімну було відкрито урочисту лінійку, на якій, крім учнів, їх батьків і вчителів, був присутній  почесний гість - Міський Голова Гук Анатолій Ілліч.  Він привітав учнів, їх батьків і вчителів із початком нового навчального року і побажав всім миру, здоров’я та оптимізму, успіхів у навчанні та роботі, кожній родині – добра, затишку і благополуччя. Подарував школярам сучасний проектор.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор  школи Шеремета Ірина Костянтинівна  Вона привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, школярам наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з них, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Кожний першокласник отримав подарунок - святковий портфелик від голови Гайсинської районної державної адміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича.

Учасників урочистостей щиро вітала вчителька першокласників Івангородська Л.М. та мама учня 1 класу Пікалова С.М. А маленькі першокласники порадували присутніх зворушливими віршиками та запальним танцем.

І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник.

Розпочався навчальний рік першим уроком  «Україна на карті Європи!». В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

.

01.09.2017 | Aдмін