Олімпійський тиждень

З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнів фізичного і морального здоров’я у школі СЗШ І – ІІІ ст. №3 м. Гайсин проходить Олімпійський тиждень, який розпочався 04.09  і триватиме по 11 вересня 2017 року.

Тиждень присвячений  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. Протягом тижня серед учнів початкової школи були проведені уроки:  «Здоровим бути – зі спортом дружити» (1, 2 клас); «Спорт – сила, краса, здоров’я» (3, 4 клас); естафети «Старти надій».

Серед учнів середньої та старшої ланки – уроки: «Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи); «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи), конкурси, вікторини історії Олімпійського руху. Вчителем фізичної культури Новаківським О.М. серед учнів 8 – 9 класів проведено змагання з піонерболу, серед  учнів 5 – 7 класів спортивні змагання «Веселі старти».  Змагалися команди на швидкість, спритність,  силу, кмітливість та винахідливість.

06.09.2017 | Aдмін