Хто з фізкультурою на «ти»,

в житті досягне він мети,

бо в спорті — міць та сила

і для душі, й для тіла.

Сьогодні добігає кінця Олімпійський тиждень, який тривав у нашій школі з 4 по 11 вересня. В рамках тижня вчителем фізичної культури Новаківським О.М. проведені змагання з піонерболу (8-9 класи), «Веселі Старти» (5-7) класи. Для учнів 1 – 4 класів були проведені естафети «Старти надій», конкурси, вікторини. У 1 – 11 класах були проведені олімпійські уроки. Учні 7 класу переглянули  презентацію «Історія Олімпійських ігор»,  учні 9 – 11 класів взяли участь у конференції  «Зірки Олімпійського спорту». У шкільній бібліотеці було  організовано виставку літератури, присвячену Олімпійським іграм.

Закінчився Олімпійський тиждень підсумковою лінійкою. Переможців змагань нагородили дипломами та грамотами. Всі учасники Тижня отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. Ми ще раз побачили, що в нашій школі навчаються сильні, спритні та сміливі діти.

11.09.2017 | Aдмін