Увага! Діти на дорозі!

Кожного року у вересні у СЗШ І – ІІІ ст.№3 м. Гайсин проходять профілактичні заходи під назвою "Увага! Діти на дорозі". Головною метою яких  - є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.

Літні канікули завершились, і всі школярі повернулись з відпочинку поспішають до школи. Саме тепер маленьким пішоходам як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі – перед тим, як перейти дорогу, необхідно зупинитись, подивитись ліворуч і праворуч. Також варто акцентувати увагу маленьких пішоходів, що навіть "на зебрі" можна переходити дорогу лише переконавшись, що всі машини зупинились.

Сьогодні шкільна команда Юних  Інспекторів Дорожнього руху підготувала для початкової школи виступ «Твій друг – безпечний рух», а класний керівник 1 класу Івангородська Л.М. провела для учнів 1 класу практичне заняття: «Як правильно переходити дорогу».

15.09.2017 | Aдмін