Відпочинок на природі

Похід до лісу – кращий відпочинок школяра.

У вихідні дні учні 10 класу разом із класним керівником Ковальчук А.М. вирушили в похід до лісу. Такий відпочинок для школярів - справжнє свято.
Після довготривалих літніх канікул учні з нетерпінням чекали зустрічі зі своїми однокласниками, прагнули відпочити на природі . Цей похід приніс десятикласникам чимало задоволення :на лоні природи всі дружно веселилися і отримували море позитивних емоцій та вражень. Ніхто з учнів не хотів повертатися додому, бо кожен з них відчув , що відпочивати з ровесниками - це чудова мить, яка не забувається ніколи. Екскурсія вдалася на славу, і школярі з нетерпінням ще чекають такого походу на природу з неймовірним краєвидом,який зачаровує нас кожну хвилину і дарує нам приємні спогади про відпочинок.

19.09.2017 | Aдмін