Міжнародний День Миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні 1 класу приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі»,  разом з класним керівником Івангородською Л.М. виготовили паперових голубів, аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. Учні 2 – 4 класів разом з класними керівниками (Хріновською Н.І. Васильчук О.А., Кондратюк Г.М. ) за допомогою жовто-блакитних кульок зобразили Прапор України, слово МИР. В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Активну участь у святі прийняли і учні старшої ланки. Учні 6 класу (кл.керівник Данильчик Л.П.)  виготовили панно "Діти за мир!" та взяли участь у конкурсі малюнка "Голуб миру", учні 7, 8 класів (кл. керівники Турчин А.М. та Копняк С.В.) зобразили Павутинку миру; учні 10 класу (кл.керівник Ковальчук А.М.) виготовили плакат "Ми за мир!" з використанням національної символіки. Протягом дня відбувся флешмоб «Ми за Мир!» в ході якого учні 1 – 11 класів об’єдналися навколо школи в одне велике дружнє коло.

21.09.2017 | Aдмін