Безпека руху - це життя!

Новий 2017-2018 навчальний рік у нашій школі розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!» І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.

У рамках місячника 25.09.2017 року класними керівниками був проведений єдиний урок з правил дорожнього руху "Безпечна дорога від школи додому", присвячений вивченню та закріпленню на практиці правил дорожнього руху. Діти із задоволенням брали участь у рольових іграх, навчальних програмах та конкурсах. Ми впевнені, що знання та практичні навички, які здобули наші учні на цьому уроці , стануть їм у нагоді завжди.

25.09.2017 | Aдмін