Лінійка-реквієм "Життя мов спалах"

Забути кров святу не маєм права! –

Лишила слід безсмертний і терпкий…

Герою України – Слава! Слава! Слава!!!

І наша пам’ять – на усі віки!

Сьогодні 3 жовтня 2017 року відбулась лінійка-реквієм  на честь вшанування пам'яті колишнього випускника школи  Кравченка Сергія Вікторовича, бійця добровольчого українського корпусу першої окремої штурмової роти «Правий Сектор», який загинув 3 жовтня 2016 року захищаючи територіальну цілісність України.

На початку мітингу традиційно звучав Державний Гімн України. Далі лінійку - реквієм розпочали учні нашої школи, декламуючи вірші присвячені пам'яті усім воїнам, загиблим на Сході України.

Вшанувати світлу пам'ять героя-земляка прийшов священослужитель української християнської церкви Ярослав. Він наголосив що вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав своє молоде життя за мир та спокій на рідній землі.Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни, тoж потрібно шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви.

Пам'ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

03.10.2017 | Aдмін