Конкурс "Учитель року"

В рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Німецька мова» вчитель Мила Дарія Юріївна провела відкритий урок у 5 класі на тему «Meine Familie». Основними цілями уроку були: ознайомити з новими лексичним та граматичним матеріалом  і вправляти його у мовленні; розвивати навички аудіювання, читання та говоріння; виховувати ціннісне ставлення до сім’ї.

Для фонетичної розминки було обрано повторення німецького алфавіту, який вивчався впродовж першої теми, під час цього використовувалися  матеріали Гете інституту.

Оскільки німецька мова для учнів є другою іноземною мовою, тому під час пояснення лексичного матеріалу спостерігався міжпредметний зв'язок з англійською мовою. Учні, опираючись на свої попередні знання з даної теми, вивчали нові слова. Для тренування лексики учні в парах будували слова зі складів. Учні, тренуючи граматичний матеріал, виходили до дошки і почергово прикріплювали нові слова у відповідну колонку.

Для аудіювання вчителька використала відеозапис про життя однієї з українських сімей, який був знятий за участі учнів старших класів. Розуміння переглянутого було перевірено за допомогою тестів.

Домашнє завдання для учнів було диференційоване, під час його виконання вони зможуть проявити свої творчі здібності та креативність, а саме намалювати та розповісти про своє родинне дерево.

Під час уроку Мила Дарія Юріївна, використовуючи різноманітні форми та методи роботи, досягла поставлених цілей.

05.10.2017 | Aдмін