Місячник ЦЗ

Відповідно до плану заходів місячника ЦЗ 12 жовтня вчителями Захисту Вітчизни (Брагар І.В., Турчин А. М.) були проведені бесіди, змагання між учнями 8-10 класів «Надання медичної допомоги на воді, в результаті пожежі та побутових травм».

Транспортування — один із важливих елементів подання першої допомоги. Перенесення потерпілих у будинок, до транспорту, у медпункт має велике значення для швидкого надання медичної допомоги. Перенесення має бути проведене обережно, уміло, щоб не завдати шкоди потерпілому, тому сьогодні учні набули практичних навичок транспортування різними способами: «замок» із чотирьох рук, перенесення, на ношах.

Перша медична допомога при утопленні, надана оперативно і грамотно, може врятувати життя людині, тому для учнів була проведена бесіда щодо допомоги при утопленні та про правила поведінки на воді.

Основна небезпека, яку несе навіть невелика побутова травма, полягає в тому, що крізь подряпину або рану бактерії можуть потрапити в кров. Щоб не виникло сумних наслідків, необхідно своєчасно допомогти людині. Саме тому учні складали алгоритм дій при кровотечах, опіках, порізах, забоях, вчились накладати пов'язки різних видів, а також зупиняти кровотечу з допомогою джгутів та закруток.

Досвід, який отримують учні під час місячника ЦЗ, дозволить їм завжди почуватись впевнено у будь-яких умовах сьогодення.

12.10.2017 | Aдмін