День захисника України та 75-та річниця створення УПА

Сьогодні наша школа відзначала 75-ту річницю від початку формування Української повстанської армії та День захисника України.

14 жовтня в Україні відзначається День захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Також 14 жовтня вважається символічним днем створення УПА.

УПА зробила значний внесок у боротьбу за незалежність нашої держави, формування національної самосвідомості українського народу, продовжила його військові та державотворчі традиції.З метою актуалізувати ідею необхідності захищати сувернітет і територіальну цілісність України як головних передумов незалежності держави, виховувати у школярів почуття особистої відповідальності та готовність до захисту своєї землі у навчальному закладі було переглянуто кінофільм “Хроніки Української повстанської армії 1942–1945”, проведено виховні години, уроки мужності.

Такі проведені заходи формують в учнів громадянську позицію та почуття патріотизму,допомагають усвідомити важливість історичних подій нашої держави.

13.10.2017 | Aдмін