Місячник шкільної бібліотеки

Закінчився другий тиждень місячника «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».

Бібліотекарем Музикою Т.С. та медсестрою школи Вороновою Н.В. в 4-му класі була проведена бесіда з дітьми «Що ти знає про здоровий спосіб життя». Бесіда була цікавою, з елементами вікторини, діти приймали найактивнішу участь в обговорені теми. В кінці уроку учні відповідали на питання анкети «Цінність життя. Що я роблю, щоб бути здоровим!». 13 жовтня був організований круглий стіл з учнями 5-го класу «Здоровя – вічна мрія людства» . Активними  учасниками були Збожинська Світлана, Юлія Клименко, Маслій Артем та Штрекуль Євген. Впродовж тижня учні школи відвідують книжково–ілюстративну виставку «Спортсмени України, наші олімпійці».

14.10.2017 | Aдмін