Місячник ЦЗ

З метою  роз’яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних цінностей  та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання школярів  поводженню в екстремальних умовах у школі  з 17.09. по 17.10 був проведений місячник Цивільного захисту.

В рамках місячника класними керівниками 1 - 4 класів були проведені бесіди "Дії в надзвичайних ситуаціях", бесіди про Всеукраїнський  дитячо-юнацький рух "Школа безпеки", конкурс стіннівок "Школа безпеки", заняття-інструктажі з перевіркою наявності найпростіших засобів захисту органнів дихання та навчальна евакуація з виводом учнів в безпечну зону.

Вчителем Брагаром І.В. проведена виставка з демонстрації засобів індивідуального захисту і сучасних приладів радіаційної та хімічної розвідки, медичного обладнанням. Вчителями Брагаром І.В. та Турчин А.М. проведено змагання між 7 - 11 класами "Надання першої медичної  допомоги на воді, в результаті пожежі та побутових травм". Вчителем образотворчого мистецтва Данильчик Л.П. організована виставка дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності.

Проведення «Місячника цивільного захисту» сприяло удосконаленню педагогічним колективом та учнями, теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, навченості надання першої медичної допомоги потерпілим в разі потреби, готовності учнів, діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користуватися засобами індивідуального захисту, пропаганді здорового способу життя.

17.10.2017 | Aдмін