Профілактика правопорушень

З метою    попередження   та    профілактики    виникнення   правопорушень  та   скоєння   злочинів   серед    неповнолітніх, ознайомлення  учнів  з  правовою  відповідальністю, формуванню   в  підлітків  розуміння  міри  важливості  власної відповідальності у школі відбулась зустріч учнів 11 класу з старшим інспектором ювенальної превенції, капітаном поліції Гудимою  Н.М.   Вона     розповіла   про   статистику    злочинів,   які  скоюють  підлітки  з  певних   причин, наголосила  на  відповідальності  не  лише   дітей, але   й   батьків   за  скоєний    злочин  їхніми  дітьми, також  розповіла  про  те, що  може  чекати  на  підлітка,   коли  він   скоює  правопорушення   та  яке  покарання нестиме  за  це.

19.10.2017 | Aдмін