Місячник шкільної бібліотеки

Сьогодні   в рамках місячника шкільних бібліотек Музика Т.С. провела тематичну лінійку присвячену Міжнародному Дню шкільних бібліотек, який започатковано за ініціативою  ЮНЕСКО в 1999 році. А починаючи з  2008 року на зміну одному святковому дню прийшов Місячник шкільних бібліотек. В цьому році він проводиться під гаслом «Здоровий спосіб життя!»

Так як бібліотека і книга – це одне ціле, учні 5-го класу читали вірші, присвячені  її величності Книзі. Ще раз підкреслили, що людина ніколи не стане успішною, не читаючи книжок. Тому так важливо не гаяти часу і  читати кожний день.

Подивились фільм редакції освітянських видань «Найцікавіші бібліотеки світу». Панувала тиша, яка насправді має бути в бібліотеці, відчувалося, що діти для себе відкрили щось нове і цікаве.

20.10.2017 | Aдмін