новина

Головна » новина   

  

 

Виховний захід "ЇЇ величність - книга"

Таку назву мало свято книги, яке відбулося 26 жовтня в 4 класі (кл. керівник Хріновська Н.І.). До свята учні готувалися заздалегідь: вивчали вірші та пісні, вислови та прислів’я про книгу, малювали малюнки та обкладинки до улюблених книжок, приносили до класу найкращі книги та ділилися з однокласниками своїми враженнями від прочитаного.

За всі віки життя на цій Землі
Знання і досвід, мрії променисті
Збирало людство у книжки малі
І берегло їх свято й урочисто.Життя людини без книжок неможливе. Безмежна сила книги. Вона відкриває перед людьми великий світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книжки.

     Досить часто книга, прочитана в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. А герої, з якими ми зустрічаємося на сторінках книг, стають нашими вірними друзями. Читаючи книги ми розуміємо, що вони не лише чарують, розважають, але й виховують. Багато див ховає в собі книжка. «Хто багато читає, той багато знає» – так кажуть у народі. І це правда. Книжка вчить, як на світі жити, книжка відповідає на безліч запитань…

      Книга вселяє в нас любов до рідної України, повагу до інших народів, інте­рес до їхньої культури, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, доносить до читача глибину й красу художнього слова, допомагає усвідомити його велику силу.

      Книга — це мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас протягом усього життя.26.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад