Засідання педагогічної ради

Сьогодні в СЗШ І - ІІІст. №3 м. Гайсин відбулося засідання педагогічної ради "Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку і самореалізації особистості"

Метою педради було:

1.Проаналізувати рівень навчально-виховної роботи вчителів та успішність учнів школи з урахуванням стимулювання пізнавального ставлення до школи.

2. Залучити вчителів до активного пошуку шляхів підвищення мотивації учнів до навчання.

3. Визначити перспективи роботи педагогічних працівників з підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

На педраді було розглянуто питання.

1. Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку та самореалізації особистості.

2.  Стимулювання пізнавальної діяльності. З досвіду роботи.

3.  Рівень пізнавальної активності учнів (результати анкетування)

4.   Адаптація учнів 1,5 класів.

По першому питанню виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Порохнява В.Д. яка ознайомила присутніх з планом педагогічної ради та розкрила поняття «стимул», «саморозвиток», «самореалізація». По другому питанню виступили вчителі - Васильчук О.А., Панасюк Н.М., Ковальська М.А., Затока О.А., Брагар І.В., які поділились власним досвідом роботи щодо стимулювання діяльності школярів. Шкільний психолог Данильчик Л.П. проаналізувала результати анкетування на визначення рівня пізнавальної активності учнів.

По четвертому питанню виступила директор школи Шеремета І.К. яка наголосила на головних завданнях педагогічного колективу у формуванні  позитивної мотивації та інтересу учнів  1 та 5-го класу в адаптаційний період. Було відмічено, що є  певні труднощі і проблеми адаптаційного періоду та потрібно  намітити шляхи їх вирішення. Психолог школи розповіла про результати тестування та анкетування учнів, дала характеристику основних проблем адаптації.

30.10.2017 | Aдмін