Декада суспільно-гуманітарного циклу

У школі триває декада сумпільно-гуманітарного циклу. В рамках декади з 07 по 13 листопада проходить тиждень зарубіжної літератури.

Тиждень розпочався веселою музикою скоморохів і Незнайки, які прийшли привітати учнів і вчителів із відкриттям тижня. До них приєдналися Снігова Королева, Червона Шапочка, Вовк, Принцеса із трояндою, Білосніжка. Вони проводили цікаву вікторину про сучасних дитячих письменників. Відбувся парад літературних героїів, які проводили ігрові перерви, починаючи із молодших школярів і закінчуючи вчителями. За правильні відповіді учні і вчителі отримували фішки і сердечка. Так буде визначено найкращого знавця серед вчителів та учнів.

У школі оформлено виставку книг "Обов'язково прочитай!", де представлені найцікавіші книги сучасних авторів. Учні 5 - 8 класів прийняли участь у виставці малюнків "Світ літературних героїв очима дітей".

Після уроків учні 6 класу, гуртківці клубу "Паросток", порадували присутніх виставою "Нарцис".

Учні 5 класу грали в інтелектуальну гру "Поле чудес". Переможцями гри стали: Збожинська Світлана, Клименко Юлія, Мащук Максим. Клименко Юлія виграла суперприз.

08.11.2017 | Aдмін